Festivalul Olimpic al Tineretului European - Vorarlberg-Liechtenstein 2015

Galerie foto

Vorarlberg-Liechtenstein 2015

Rezultatele echipei Romaniei

Loc Sport Proba Sportiv
5

Schi sarituri

trambulina HS 108 Nicolae Sorin Mitrofan
7

Schi sarituri

trambulina HS 66 echipe mixte Stefan Valentin Blega, Nicolae Sorin Mitrofan, Raluca Iulia Stefan, Bianca Elena Stefanuta
12

Biatlon

stafeta mixta 2x6 km + 2x7,5 km Ana Larisa Cotrus, Florina Iulia Danila, Raul Antonio Flore, Tamas Koncsag
13

Biatlon

7,5 km sprint Raul Antonio Flore
14

Biatlon

10 km urmarire Raul Antonio Flore
16

Schi fond

stafeta mixta 4x5 km Sandor Gyorgy, Bernadett Kacso, Raul Mihai Popa , Nicoleta Luciana Sovarschi
17

Schi sarituri

trambulina HS 66 Bianca Elena Stefanuta
18

Patinaj artistic

program liber Flavius Andrei Luca
22

Schi sarituri

trambulina HS 108 Stefan Valentin Blega
23

Biatlon

7,5 km sprint Tamas Koncsag
24

Schi sarituri

trambulina HS 66 Raluca Iulia Stefan
25

Biatlon

7,5 km urmarire Florina Iulia Danila
25

Snowboarding

SBX Zoltan Reisz
28

Patinaj artistic

program liber Aletta Zselyke Kenez
28

Schi alpin

slalom urias Andra Corinne Ghislaine Caill
30

Schi fond

7,5 km liber Raul Mihai Popa
34

Biatlon

10 km urmarire Florin Ungureanu
34

Biatlon

6 km sprint Florina Iulia Danila
34

Schi alpin

slalom urias Mara Teodora Ciobanu
35

Biatlon

6 km sprint Ana Larisa Cotrus
35

Schi alpin

slalom Alin Victor Tulburean
41

Biatlon

10 km urmarire Tamas Koncsag
41

Biatlon

7,5 km sprint Daniel Munteanu
41

Schi fond

7,5 km clasic Nicoleta Luciana Sovarschi
44

Biatlon

7,5 km sprint Florin Ungureanu
44

Biatlon

7,5 km urmarire Maria Luisa Rasina
44

Schi fond

5 km liber Nicoleta Luciana Sovarschi
46

Schi fond

7,5 km clasic Bernadett Kacso
47

Schi fond

10 km clasic Raul Mihai Popa
47

Schi fond

sprint clasic Nicoleta Luciana Sovarschi
49

Biatlon

7,5 km urmarire Ana Larisa Cotrus
49

Schi fond

7,5 km liber Sandor Gyorgy
51

Biatlon

10 km urmarire Daniel Munteanu
51

Schi alpin

slalom Mara Teodora Ciobanu
53

Biatlon

6 km sprint Maria Luisa Rasina
54

Schi fond

5 km liber Bernadett Kacso
58

Schi alpin

slalom urias Thomas Andrei Cojanu
58

Schi fond

sprint clasic Bernadett Kacso
60

Schi fond

10 km clasic Sandor Gyorgy
66

Schi fond

7,5 km liber Nicolae Razvan Arnaut
75

Schi fond

10 km clasic Nicolae Razvan Arnaut