Festivalul Olimpic al Tineretului European - Erzurum 2017

Galerie foto

Erzurum 2017

Rezultatele echipei Romaniei

Loc Sport Proba Sportiv
4

Schi sarituri

trambulina HS 109 echipe mixte Hunor Farkas, Carina Alexandra Militaru, Mihnea Alexandru Spulber, Andreea Diana Trambitas
5

Schi sarituri

trambulina HS 109 echipe Daniel Andrei Cacina, Hunor Farkas, Radu Mihai Pacurar, Mihnea Alexandru Spulber
5

Short-track

stafeta mixta 3000 m Julia Albert , Antonia Gidro, Cosmin Ionut Nedelea, Attila Istvan Szasz
6

Short-track

500 m Cosmin Ionut Nedelea
6

Snowboarding

SBX Matyas Iszlay
7

Schi fond

stafeta mixta 4x5 km Iulian Ababei, Zsanett Bernadett Darvas, Valentin Dirtu Lunic, Anna Kemenes
7

Short-track

1000 m Julia Albert
8

Schi sarituri

trambulina HS 109 Andreea Diana Trambitas
8

Short-track

1500m Julia Albert
9

Biatlon

stafeta mixta 2x6 km + 2x7,5 km George Marian Coltea, Timea Hajdu, Eniko Marton , Vasile Andrei Titoc
9

Patinaj artistic

individual Amanda Winona Stan
9

Schi sarituri

trambulina HS 109 Carina Alexandra Militaru
9

Short-track

1500 m Attila Istvan Szasz
9

Short-track

500 m Julia Albert
10

Short-track

1500m Antonia Gidro
11

Schi fond

sprint Zsanett Bernadett Darvas
12

Biatlon

7,5 km urmarire Eniko Marton
14

Patinaj artistic

individual Andrei Tanase
14

Short-track

1000 m Attila Istvan Szasz
14

Short-track

500 m Attila Istvan Szasz
15

Biatlon

7,5 km sprint Vasile Andrei Titoc
16

Schi fond

sprint Anna Kemenes
16

Schi sarituri

trambulina HS 109 Hunor Farkas
16

Short-track

1000 m Antonia Gidro
18

Biatlon

10 km urmarire Vasile Andrei Titoc
18

Schi fond

sprint Iulian Ababei
18

Schi sarituri

trambulina HS 109 Mihnea Alexandru Spulber
19

Schi fond

10 km liber Valentin Dirtu Lunic
19

Schi fond

7,5 km Anna Kemenes
20

Biatlon

6 km sprint Eniko Marton
20

Schi sarituri

trambulina HS 109 Radu Mihai Pacurar
20

Short-track

1000 m Cosmin Ionut Nedelea
23

Biatlon

7,5 km urmarire Timea Hajdu
23

Schi fond

7,5 km liber Zsanett Bernadett Darvas
23

Short-track

500 m Antonia Gidro
25

Biatlon

6 km sprint Timea Hajdu
25

Short-track

1500 m Cosmin Ionut Nedelea
26

Schi sarituri

trambulina HS 109 Daniel Andrei Cacina
27

Biatlon

7,5 km urmarire Katalin Potyo
28

Schi alpin

slalom urias Alexandru Stefan Stefanescu
29

Biatlon

10 km urmarire George Marian Coltea
31

Biatlon

6 km sprint Katalin Potyo
31

Schi alpin

slalom Krisztina Toth
31

Schi fond

7,5 km clasic Valentin Dirtu Lunic
33

Schi fond

10 km liber Iulian Ababei
33

Schi fond

5 km clasic Anna Kemenes
36

Schi fond

sprint Valentin Dirtu Lunic
37

Biatlon

7,5 km sprint Adelin Miodrag Duicu
38

Biatlon

10 km urmarire Vasile Rusu
38

Biatlon

7,5 km sprint Vasile Rusu
39

Biatlon

10 km urmarire Adelin Miodrag Duicu
39

Biatlon

7,5 km sprint George Marian Coltea
41

Schi alpin

slalom urias Lea Alessandra Trifu
42

Schi fond

7,5 km clasic Aron Vakaria
44

Schi alpin

slalom urias Krisztina Toth
44

Schi fond

10 km liber Aron Vakaria
55

Schi fond

sprint Aron Vakaria